Fırstgate Organizasyon Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Haberleri

Toyota Boshoku 2008 Aile Günü

Otomobil iç döşeme parçaları üretimi alanında faaliyet gösteren Toyota Boshoku Türkiye'nin çalışanları ve aileleri için düzenlediği 2008 Aile Günü İşletme bahçesinde yapıldı.
3500'ü aşkın davetlinin bulunduğu organizasyonda misafirler yiyecek içecek hizmetlerinin yanında saha oyunlarında ,hazırlanan animasyon aktivitelerinde ve atölyelerde hoşça vakit geçirdiler. 2008 yılı özel konsepti içerisinde yapılan haribote ( özel çerçeverler üzerine yapılan resimlerin içten aydınlatılması sonucu üretilen festival feneri ) atölyesi büyük ilgi gördü . Çevre temalı günde çocuklara ağaç dikmenin önemi ve 1 saat daha az televizyon seyretmeleri durumunda azalacak karbon salınımı ve azalacak enerji tüketimi anlatıldı. devamı >>
Grup Turkua'nın gösterileri ile başlayan ve Volkan konak Konseri ile devam eden organizasyon muhteşem havaifişek ve lazer gösterisi ile son buldu.

Organizasyonda Firstgate, Animasyon ekipleri, menü seçimi, tüm proje görselleri tasarımı ve üretimi, ses ve sahne sistemleri, lazer gösterisi, ekipman kiralama, sanatçı ve orkestra temini, atolye çalışmaları, sunucu, fotoğraf ve video hizmeti, projeksiyon kiralama, reji sistemleri, güvenlik hizmetleri, sağlık hizmetleri konularında hizmet verdi .
Haber Tarihi : TSİ 2.11.2009 11:55:39

Aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal büyüklüklerini görebilirsiniz

Hizmet Resmi