Fırstgate Organizasyon Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Haberleri

Yeni Nokıa Shop'un Evi Adapazarı

Mobil iletişim devi Nokia, en çok ürüne en güvenilir şekilde ulaşmanın tek adresi Nokia Shop'u Adapazarı ile buluşturdu. 23. Nokia Shop'un açılışı, Nokia Genel Müdürü Imfred de Jong ve Adapazarı Nokia Shop'un sahibi Sadettin Arabul'un katılımıyla gerçekleşti.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, Adapazarı'nda açılan 23. Nokia Shop ile teknoloji ve iletişim meraklılarına gerçek ürünlerle deneyim yaşatmaya devam ediyor. Adnan Menderes Cad. Sebat Sok. No:2, Adapazarı, Sakarya adresindeki Nokia Shop'un açılışı, 15 Kasım Cumartesi günü Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong ve Adapazarı Nokia Shop'un sahibi Sadettin Arabul'un katılımıyla gerçekleşti. devamı >>

Açılışta konuşma yapan Nokia Türkiye Genel Müdürü Imfred de Jong şunları ifade etti: "23'üncüsünü açtığımız Nokia Shop'lar teknoloji tutkunlarına gerçek mobil deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Tüm Nokia ürünlerine Nokia güvencesi ile ulaşabileceğiniz ve tüm Nokia mağazalarında olduğu gibi en deneyimli personelden bilgi alabileceğiniz bu merkezler, teknolojiyi takip etme ve onu yaşama fırsatları sunuyor. Bunun yanısıra, Nokia Shop'lar bir geri dönüşüm noktası olarak hem doğaya hem de tüketicilere hizmet ediyor. Adapazarı Nokia Shop'un da bu özellikleri ile Nokia severlere eşsiz deneyimler sunacağına eminim."

Nokia daha önce İstanbul'da Cevahir Alışveriş Merkezi, Rumeli Caddesi, Bağdat Caddesi, Bayrampaşa, Bakırköy, Sirkeci, Pendik, Metrocity ve İstinye Park'ta; İstanbul dışında ise Adana, Ankara Ankamall ve Cepa, İzmir Ege Park ve Alsancak, Konya, Bursa, İzmit, Mersin, Eskişehir, Antalya, Muğla Bodrum'da, Nokia Shop'lar açmıştı.

Nokia Shop'lar, tüm Nokia ürün, aksesuar ve servislerini eksiksiz olarak sunuyor. Nokia kullanıcıları, zengin Nokia ürün yelpazesinin tamamını bu mağazalarda görebiliyor ve yetkililerden detaylı bilgiler alabiliyor. Ayrıca Nokia'nın geri dönüşüm projesi kapsamındaki Nokia Shop'lar artık kullanılmayan Nokia cep telefonları, şarj cihazları, bataryaları ve diğer yan ürünlerinin geri dönüşümünü sağlıyor ve tüketicilere bu konuda danışmanlık hizmeti sunuyor.
Firstgate, açılış organizasyonu için Marjinal Porter Novelli'ye destek verdi .
Haber Tarihi : TSİ 2.11.2009 11:54:04

Aşağıdaki resimlere tıklayarak orjinal büyüklüklerini görebilirsiniz

Hizmet Resmi