Ali Tamer Birlik -yelss Bijuteri, Aksesuar Ve Tekstil Ürünleri- İnsan Kaynakları

YELSS 'in başarısının her çalışanımızın ortak enerjisine ve emeğine bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, tutkulu, enerjik, yaratıcı, çalışkan, yenilikçi, motivasyonu yüksek insan kaynağını bünyemize katıyor, üst kademelere ulaşmalarını istiyor ve destekliyoruz. YELSS ekibi olarak hedefimiz adayların çalışmaya başladığı ilk andan itibaren çalışan memnuniyetini yüksek tutmak, tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek...

YELSS AİLESİNDE YER ALMAK İÇİN

YELSS'i geleceğe taşıyacak nitelikteki çalışanları aramıza katmak için Merkez'de;
- Yönetici
- Yönetici Yardımcısı
- Bilgi İşlem
- Tasarım

YELSS ayrıca, Mağaza Pozisyonları ile mağazalarda bulunan iş fırsatlarından isteyenler için Mağazalar'da
- Mağaza Müdürü
- Mağaza Müdür Yardımcısı
- Görsel Sunum Sorumlusu
Görevlendirilecektir.

Bu zorlu ama bir o kadar da fırsatlarla dolu işte çalışmaya hazırsanız, ekibimizin bir parçası olmaya sizi davet ediyoruz.

İşe Alım

Firmamıza yapacağınız iş başvurularında sitemizdeki Başvuru Formu'nu doldurduktan sonra [email protected] e-posta adresimize gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları taleplerimizi kariyer.net internet kariyer sitesinde yayınladığımız ilanlarımızdan takip edebilirsiniz.

İşe alım sürecinde tüm adaylar; firmamızın vazgeçilmez değerleri, hedefleri ve kurumsal kimliğine uygunluğu açısından değerlendirilerek süreç, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda gerçekleştirilen mülakat ile sonuçlandırılmaktadır.

*** (Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır.)