UZVAC MAKİNE İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres

Erenler Merkez Mah. Mahallesi 201 Nolu Sk. Caddesi No: 8 Adapazarı / Sakarya

Telefon

(0264) 276 87 24 - (0264) 276 87 22

Fax

(0264) 276 40 83

Web Adres

İletişim Email

uzvac atsign uzvac.com.tr

Dahil Olduğu Meslek Kategorisi

33 - 33. Meslek Grubu (Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri)

Dahil Olduğu Nace Kodu

28.29.05 - Doldurma, paketleme ve ambalajlama makinelerinin imalatı (doldurma, kapatma, mühürleme, kapsülleme veya etiketleme ve içecekleri gazlandırma vb. için makineler)

FİRMA HAKKINDA

VAKUM PAKETLEME MAKİNALARI VE GENEL AMBALAJ MAKİNALARI devamı..

FİRMA ÜRÜNLERİ

8 - M 8000 Model Plc Kontrollü Tam Otomatik Zincir Klipsli Thermofrom Makinası
M 8000 Model Zincirli klipsli tam otomatik vakum paketleme makinaları, 20 yıl öncesinden bu güne kadar konusunda tecrübeli Türk mühendis ve işçilerinin azimli ve inançlı çalışmalarının eseridir M 8000'in tasarımında gıda sanayicisinin paket maliyetini önemli ölçüde düşürecek sistemler geliştirmiştir. Bunlardan en öenemlileri, elektrik enerjisi, basınçlı hava ve soğutma suyu sistemlerinde tasarruf sağlamasıdır.
7 - Cl 820 P Otomatik Pnömatik Sistemli Vakum Paketleme Makinası
Uzvac CL 820 P model pnömatik sistemle çalışan tam otomatik vakum paketleme makinesi ile özellikle büyük et, but, kol,ve daha büyük löp etleri paketleyebildiğiniz gibi küçük işlenmiş etleri' de daha az operatör müdahalesi ile seri bir şekilde paketleme imkanı sağlar.
6 - Cn 820 K Otomatik Konveyör Sistemli Pnömatik Vakum Paketleme Makinası
CN 820 P model pnömatik, koveyör sistemle çalışan tam otomatik vakum paketleme makinesi ile özellikle büyük et, but, kol,ve daha büyük löp etleri paketleyebildiğiniz gibi küçük işlenmiş etleri' de daha az operatör müdahalesi ile seri bir şekilde paketleme imkanı sağlar.
5 - Tc 430 Model Çekmeceli Kase Kapama Makinası
Kalite Makinenin gövdesi ve mekanik aksamları tamamen paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmiştir. Makine için gerekli olan elektrik, pnömatik ve diğer kullanılan bütün teknik malzemeler titizlikle seçilmiş ve kullanılmıştır.