BAYES ENERJİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres

Erenler Merkez Mahalle 1061. Sokak No:7 Mahallesi Erenler / Sakarya

Telefon

+90264 241 12 77 -

Fax

+90264 241 12 76

Web Adres

Dahil Olduğu Meslek Kategorisi

33 - 33. Meslek Grubu (Makine ve Otomasyon Sistemleri Üreticileri)

Dahil Olduğu Nace Kodu

33.14.01 - Güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve özel transformatörlerin bakım ve onarımı (elektrik dağıtım ve kontrol cihazları dahil)

FİRMA HAKKINDA

BAYES Enerji - İnşaat - Mühendislik Tic. San. A.Ş. Taahhüt sektörünün önde gelen firmalarından olma konumuna erişmiştir. devamı..

FİRMA ÜRÜNLERİ

8 - Tristör Anahtarlamalı Harmonik Filtreli Kompanzasyon Sistemleri
BAYtech Tristör Anahtarlamalı Harmonik Filtreli Kompanzasyon Sistemleri hızlı yük değişimlerinin olduğu işletmeler için tasarımlanmış özel kompanzasyon sistemleridir.
7 - Harmonik Filtreli Kompanzasyon Sistemleri
BAYtech DHK Harmonik Filtreli Kompanzasyon Sistemleri harmonik kirlenmelerin yoğun olduğu tüm işletme grupları için tasarımlanmış yüksek dayanımlı ekpmanlar ihtiva eden özel bir kompanzasyon çözümüdür.Tasarım öncesi işletmede alınan ölçümler neticesinde harmonik seviyeleri tespit edilerek özel dizayn oluışturulur ve uygulanır.
6 - Orta Gerilim Kondansatörleri
2.4 kV'tan 20.70 kV a 1/3 Faz 50 Hz / 60Hz Yüksek Gerilim Kondansatörlerimiz ile ürün ve sistem çözümlerimizle hizmet vermekteyiz.
5 - Alçak Gerilim Kondansatörleri
Alçak gerilim kondansatörlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm gerilim ve güç seviyelerinde hizmet vermekteyiz.

FİRMA HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz
BAYES olarak Enerji - İnşaat - Mühendislik sektöründe aşağıda sıralanan geniş ürün ve hizmet yelpazesine kısa sürede ulaşarak hızlı bir büyüme göstermiş bulunmaktayız...   devamı...