TAŞÖZ DEKORASYON İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Adres

İstiklal Mah.muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Bulvar Park Plaza No:90 Mahallesi Zemin Kat D:5-6 Sokak Serdivan / Sakarya

Telefon

(0264) 274 32 70 - (0264) 274 32 71

Fax

(0264) 273 19 55

Web Adres

İletişim Email

oncutasoz atsign gmail.com

Dahil Olduğu Meslek Kategorisi

7 - 7. Meslek Grubu (Isıtma, Soğutma ve Mekanik Tesisatçılar)

Dahil Olduğu Nace Kodu

47.52.15 - Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda demirden veya çelikten merkezi ısıtma radyatörleri, merkezi ısıtma kazanları (kombiler dahil) ile bunların parçalarının perakende ticareti (buhar jeneratörleri ve kızgın su üreten kazanlar hariç)

FİRMA HAKKINDA

Taşöz Dekorasyon İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret A.ş. Hacı Mehmet TAŞÖZ önderliğinde, 1923 yılından bu yana Sakaryalılara hizmet veren, dededen oğula, oğuldan toruna geçen bu hizmet yarışını sürdüren TAŞÖZ DEKORASYON İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ A.Ş. bir aile şirketidir. Zamanın gerektirdiği ihtiyaçları karşılayan 3. ve 4. kuşak TAŞÖZ Ailesi bireyleri ile, tesisat malzemelerinden vitrifiyeye, kombiden panele, Demirdöküm'den Vitra - Artema'ya ince yapı malzemelerinin toptan ve perakende ticaretini yapmaktadır. Kuruluşumuz TİMDER üyesidir. devamı..

FİRMA ÜRÜNLERİ

A41904 - Artema / Minimax Banyo Bataryası
Artema markalı ürün, 5 yıllık garanti, Sakarya'da yetkili servis imkanı, su tasarrufu ve modern görünüm özellikleri ile satışa sunulmuştur.
A41907 - Artema / Minimax Lavabo Bataryası
Yüksek boyunlu, su tasarruflu, modern görünümlü lavabo bataryası, Eczacıbaşı Holding bünyesindeki Artema firması tarafından üretilmekte, Sakarya'daki yetkili servisimiz de dahil 5 yıllık garanti içindedir.
A42013 - Artema / Minimax Eviye Bataryası
Eczacıbaşı Holding bünyesindeki Artema firmasının üretimi olan su tasarruflu, yüksek boyunlu, 5 yıl garantili mutfak armatürü Bozüyük tesislerinde üretilmekte, Sakarya'daki yetkili servisimizden hizmet almaktadır.
HK 124 - Tayros Demirdöküm Hermetik Kombi 20.000 K.cal/h
Ekonomik kombiler arasında güçlü bir alternatif olan Tayros kombiler Bozüyük fabrikada üretilmekte ve il içinde 6 yetkili servisten hizmet almaktadır. Model tek eşanjörlüdür.